Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Separacija EVTINO

Се продава од: Цане 20 јан. 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава сепарација за песок, многу поволно.
Бидејќи се затвора фирмата. Исто така се продаваат: Багери, Трактори и други машини.
Цане
070-351-234
Leaflet
Кон почеток