Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drobilica zamena za bager HITNO!!

0 ЕУР

Се продава од: Pero 07 септ. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Se prodava celusna drobilica so otvor 400x600cm i kapacitet od 70m3 na cas so 5m3 bunker i slankast dodavac god na proizvodsto 2004 god komplet so separacija so 3 frakcii i sopstven agregat za struja so moknost od 100kw drobilicata e malku koristena ima izdrobeno okolu 10 000t moze komplet moze i samo separacija imam i cekicara cena po dogovor!! Moze zamena za bager
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации