Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva bageri liebherr 911 и 912

0 МКД

Се продава од: Митко Димитровски 26 септ. 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продаваат два багери liebherr 911 и 912. Багерите се во исправна состојба.

Цена поволно.

Митко Димитровски
070-354-792
Leaflet
Кон почеток