Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mini bager 3.5 tona

1 111 ЕУР

Се продава од: Borce 11 септ. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Za poveke info na 077 730 793
Leaflet
Кон почеток