Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtobus minibus Zastava super sostojba

1 500 ЕУР

Се продава од: pece 27 авг. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Zastava minibus kompletno reparirana registrirana so novi gum I 83god
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации