Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Minibus KARSAN J9 PREMIER 2.5D

3 000 ЕУР

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ANT GRADSKI 15 јан. 08:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Модел
Drug model
КАРСАН Ј9 Премиер
Произведен 2008 година
Редовно сервисиран и одржуван
Мотор 2.5 дизел (Пежо)
19+1 места за седење
Регистриран до 30.01.2019 година

Може замена за кола или џип
Цената не е фиксна и е со пресметан ДДВ
078/270-650
078/276-926
ANT GRADSKI
078270650
Leaflet

ANT GRADSKI

4 Огласи во продавницата
Volvo B12m -07 EURO 5 23 000 EUR
Mercedes-Benz 518 CDI -08 21 plus 1 17 000 EUR
Scania Irizar K310 19 500 EUR
Кон почеток