Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Temsa Opalin

19 900 ЕУР

22 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Roman Prilep 02 авг. 01:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Roman Prilep

13 Огласи во продавницата

Vip Mercedes Sprinter 35 500 ЕУР
Aluminski bandasi za Mercedes Vito E klasa 250 ЕУР
MAN FORTUNA R07 42 900 ЕУР
FORD GALAXY 1.8 TDCI 5 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Модел
Drug model
Се продава Темса Опалин 2006година 162kw 220којни со 34+1 седиште,високо туристичко,луксузно возило во неговата категорија,со одличен багажен простор кои овозможува патувајна на подолги дестинаци,можи замена со моја или ваша доплата.
Цената е 19.900евра плус ддв.
Leaflet

Roman Prilep

13 Огласи во продавницата
Neoplan Starlajner 13 000 ЕУР
MAN FORTUNA R07 42 900 ЕУР
Aluminski bandasi za Mercedes Vito E klasa 250 ЕУР
VW Passat 2.0tdi 125kw 170ks -06 5 500 ЕУР
Кон почеток