Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Neoplan 516

Се продава од: zuhejr Вчера 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Se prodava Avtobus Neoplan 516 godina 2004 euro 4
so registracija cela godina.
So wc,aparat za kafe,novi gumi.Avtobusot vozeshe za germanija.
za poveke info javete se.
071-214-000
Leaflet
Кон почеток