Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Neoplan Cityliner 1216

Се продава од: zuhejr Вчера 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Se prodava avtobus Neoplan Cityliner 1216 god 2011
euro 4. So wc,aparat za kafe,stolici so tv.
avtobusot e vo dobar sostojba i mnogu socuvan se vozi za germanija.
za poveke info: 071-214-000
Leaflet
Кон почеток