Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtobus Sanos 260k.s

4 900 ЕУР

Се продава од: Zoran 01 дек. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.480 МКД / месечно

Avtobusot e vo odlicna sostojba man motor 260k.s 23l.100km gratska voznja
Leaflet
Кон почеток