Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA 380 03 SCHMITZ -02

12 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Slajon Komerc 17 септ. 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Пробиштип
Модел
Scania
Leaflet

Slajon Komerc

3 Огласи во продавницата
Citroen Nemo -14 6 500 ЕУР
KIA K2900 -11 7 500 ЕУР
Кон почеток