Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AVTOBUS SETRA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EURO TRUCKS 16 септ. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EURO TRUCKS

EURO TRUCKS

15 Огласи во продавницата

SANDUCI ZA KIPER 0 МКД
NOZ ZA CISTENJE SNEG 0 МКД
CISTERNA STATICNA 0 МКД
RASPODAZBA NA MOTORI po ekstra cena 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Модел
Setra
AVTOBUS SETRA ,2004 GOD
EURO TRUCKS
SEKAKOV VID NA TESKI TOVARNI VOZILA MNOGU VOZILA NA LAGER RABOTIME I PO PORACKA -VLEKACI -POLUPRIKOLKI OD SEKAKOV VID -KOMBINJA PATNICKI TOVARNI KOMBINIRANI -GRADEZNI MASINI -AVTOBUSI SO MNOGU VOZILA NA LAGER I RABOTIME PO PORACKA
Посетете ја нашата продавница
dovledzik bb Прикажи на мапата
070207063
EURO TRUCKS
070207063
EURO TRUCKS

EURO TRUCKS

15 Огласи во продавницата
KONCESIJA ZA MINERALNA VODA 0 МКД
KOMPRESOR  ZA ASFALT 0 МКД
RASPODAZBA NA MOTORI po ekstra cena 0 МКД
GRADEZNA PARCELA OD 10000m2 0 МКД
Кон почеток