Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SETRA MERCEDES SPRINTER

Се продава од: БУШ ТРАВЕЛ 28 јун. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
- Превоз до сите дестинации во земјава и
странство
- Еднодневни патувања
- Изнајмување на минубус-Mercedes Sprinter
- Изнајмување на високо туристички автобус-
SETRA

Контакт: 070/238-483 и 070320-394
БУШ ТРАВЕЛ
070/238-483
Кон почеток