Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAM 75-Patnicko

195 ЕУР

Се продава од: Goran 17 апр. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Модел
TAM
Kombeto e ispravno vo odlicna sostojba so 6 glanc novi gumi i ekstra dobar motor pojacano e i na predni i na zadni federi moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток