Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAM avtobus

3 000 ЕУР

Се продава од: Mile 15 јун. 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

Автобус ТАМ130 со 34 седишта, во исправна состојба, нови гуми.
Кон почеток