Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Volvo B12m 2007 Euro 5

18 000 ЕУР

25 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ANT GRADSKI 30 јул. 11:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ANT GRADSKI

ANT GRADSKI

6 Огласи во продавницата

Hamachi 125 cm3 prodadeno 1 099 ЕУР
Minibus KARSAN J9 PREMIER 2.5D 3 000 ЕУР
Scania Irizar K310 18 000 ЕУР
Mercedes-Benz 518 CDI 2008 19 plus 1 16 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Модел
Volvo
Година на производство 2007
Места за седење 53
Места за стоење 5
Сила на мотор 250 kw
Клима
ЕУРО 5
Нови гуми
Автобусот е во беспрекорна состојба.
Регистриран до 19.11.2021 година
Цената не е фиксна и е без пресметан ДДВ
Телефони за контакт:
071/364-412
078/276-926
078/270-650
ANT GRADSKI
078270650
Leaflet
ANT GRADSKI

ANT GRADSKI

6 Огласи во продавницата
Hamachi 125 cm3 prodadeno 1 099 ЕУР
Citroen C Crosser 2.2D 4x4 7 499 ЕУР
Scania Irizar K310 18 000 ЕУР
Mercedes-Benz 518 CDI 2008 19 plus 1 16 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации