Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato

6 500 ЕУР

Се продава од: bilal 26 окт. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Марка
Fiat
Модел
Ducato
Kombeto e vo odlicna sostojba redovno servisran 2.8 JTD Registrirano za 8+1 vo odlicna sostojba moze zamena so moja doplata za pogolmo
Leaflet
Кон почеток