Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Ducato Maxi

13 000 ЕУР

Се продава од: Лазе Вчера 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Fiat
Модел
Ducato
Fiat Ducato Maxi
2015
Лазе
075446750
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации