Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

3 800 ЕУР

Се продава од: Bari ilazi 02 јан. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava kombe Ford transit so povolna cena.
God.2003
63 kw
Bari ilazi
070421461
Leaflet
Кон почеток