Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco 40E10/19+1/98god/euro2

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Uni-Tours 22 окт. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Minibusot e registriran,vo perfektna sostojba novi diskovi,potisnalamela,rebrasti ,komplet odrzuvanje,moze zamena za patnicko ili dzip
Leaflet
Кон почеток