Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtobus gradski MAN

0 МКД

Се продава од: Berat 08 јан. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
MAN
Модел
Drug model
Prodavam avtobus gradski (19-linija) ima licenca poseduva kopletna dokumentacija za vozenje....Avtomatik so 5 berzini ZF menjac 6800 kubika 260 ks.
075259800
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации