Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Vario 614D

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 25 септ. 10:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

13 Огласи во продавницата

Friteza profesionalna 0 МКД
Presa za noze 0 ЕУР
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
Se prodava Mercedes Vario 614D.
Poseduva 6 novi letni gubi, 4 zimski gubi.
Registirano e do Mart 2022 godina.
Proizvodstvo 2002 godina.
Telefon za kontakt : 072 232 000
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

13 Огласи во продавницата
BMW GT 400 0 МКД
Deloven prostor vo Ohrid 0 ЕУР
Linija za susamki i zitarki 0 МКД
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации