Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombe patnicko i tovarno

1 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 02 фев. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата

Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Celiusna drobilka Richer 0 МКД
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
Se prodava kombe marka MB, model 308D,1993godina, pominati km 250 000, ispravno
poveke informacii na 078/608-734
cenata e bez ddv
Tehnoinvest

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата
Stanovi vo centar na Stip 870 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Avtobetonska pumpa MB VIBAU 12 000 ЕУР
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации