Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ 906 KA 30 SPRINTER 210 CDI

9 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛКВ Костовски ДООЕЛ 21 јан. 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
Се продава Mercedes-Benz N1/BB 906 KA 30 SPRINTER 210CDI. Дизел, Сила на мотор - 70 kw, Година на производство 2011 год, Боја жолта, Класа - Еуро 5. Поминати 248.000 km. Моторот е во одлична состојба, фул опрема, нови гуми, автоматска клима, навигација.
ЛКВ Костовски ДООЕЛ
075211726
Leaflet
Кон почеток