Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Sprinter 2004

6 500 ЕУР

Се продава од: Zeko Вчера 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava patnicko kombe 2004 god, 95 kv,15+1, vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации