Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Sprinter 315CDI maxi 2007

7 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 11 авг. 13:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

MERCEDES VANEO 1.7CDI KLIMA-05 1 990 ЕУР
MERCEDES-BENZ CITAN 108CDI -15 7 000 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI KOFFER-11 10 000 ЕУР
Audi A4 avant 2.0tdi 2007 3 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
MERCEDES SPRINTER 315CDI MAXI
POM KM.187.000
PROIZVEDEN 12/2006
OPREMA; ,SERVO,ABS,CENTRALNA BRAVAMAGLENKI,ELEKTRIKA NA STAKLA,,,,,,,

PLATENI DAVACKI DO REG.
CENA:7500 + DDV

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
Renault Megane 1.6 -16v automatic a-test plinski ured 2 200 ЕУР
Bmw 530 gt panorama distronik 2011 17 800 ЕУР
BMW 320D 2009 5 800 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE-11 4 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации