Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MERCEDES SPRINTER 313CDI KOFFER-11

10 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 22 септ. 17:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW Passat combi 2.0 tdi trendline 2007 3 800 ЕУР
MAN TGL 12.240  2009 10 000 ЕУР
MAZDA 5 2.0DITD- KLIMATRONIK 7SEDISTA-08 4 500 ЕУР
VW Golf 6 Variant 1.6TDI comfortline 2010 5 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
MERCEDES SPRINTER 313CDI KOFFER
POM KM;185.000
GODNA PROIZV.. 10/2010
UVOZ GERMANIJA
EXTRA SOCUVAN.
CENA 10000+DDV
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
MAZDA 5 2.0DITD- KLIMATRONIK 7SEDISTA-08 4 500 ЕУР
BMW X5 3.5D X-DRIVE PANORAMA FACELIVT-2012 18 500 ЕУР
MAN TGL 12.240  2009 10 000 ЕУР
VW Caddy 2.0SDI tovarno 2007 4 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации