Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes Sprinter

12 500 ЕУР

Се продава од: Tanja Velinova 12 септ. 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
Prodavam Mercedes Sprinter so 20 sedista sega uvezen vo odlicna sostojba
Tanja Velinova
070322187
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации