Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prevoz na patnici

111 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MeDITeRAN - Travel 15 јан. 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
PREVOZ NA PATNICI..
Za site vasi potrebi za prevoz na patnici vo drzavata i cela Evropa, IZNAJMUVANJE na Avtobusi i Minubusi so razlicen broj na sedista:
- Avtobus MAN R08 (60 sedista+sofer) 2005 god.
- Minibus Mercedes Sprinter (21 sediste+sofer) 2019god. Lux verzija.
- Minibus OPEL Vivaro (8 sedista+sofer) 2007god.
Vozilata poseduvaat licenci za Vnatresen i Megunaroden prevoz na patnici..
Info za ceni ili rezervacii na:
[email protected] ili na 070/210-219
MediteraN - Travel DOOEL
www.mediteran.mk
MeDITeRAN - Travel
070210219
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации