Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MERCEDES-BENZ SPRINTER -11 316 XXXL

15 000 ЕУР

Се продава од: alen Вчера 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
MERCEDES SPRINTER 316 CDI XXXL
GODINA - 2011
211.000 KM ORGINAL
2 KLUCEVI
4 DOBRI GUMI - PIRELLI
3 SEDISTA
6 BRZINI
NO SMOKING
DONESEN OD GERMANIJA SO VOZENJE
REGISTRACIJA CELA GODINA
ABS
AIRBAG
ASR
ESP
BORDCOMPUTER
RADIO CD
SERVO
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
SOCUVANA
STEGNATO
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации