Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Tourismo -09

Се продава од: Dejan Вчера 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
2009 godina
Evro 5 bluematic
Automatik ZF 12 brzini
680.000km (mozi da se proverat)
49 +2 sedista
Top sostojba
Zamena samo za ponovo vozilo so nasa doplata!!
Leaflet
Кон почеток