Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Crafter PATNICKO 2.5 ITNO

0 МКД

Се продава од: Crafter 11 дек. 02:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Volkswagen
Модел
Crafter
Se prodava VW Crafter 2.5 tdi , registrirano cela godina +zelen karton.
Kobeto e orginal patnicko ima pominato 245000 plisku 25000 iladi redovno servirisano 4novi gumi zimski vredi da se vidi moze i zamena so vasa doplata.
078619215
Crafter
078619215
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации