Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW LT 2.5 tdi

Се продава од: Toni Вчера 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Тетово
Марка
Volkswagen
Модел
LT
Se prodava
Gonina na proizvotstvo 1998
Registrirano e do 09.09.2019
Sedistta vnatre i vo sobracajna se 17+1
Atest folii
Dvd-tv
Kilima nema
Leaflet
Кон почеток