Оглас од претпријатие Објавени: дек. 24 2021 03:52

Mercedes-Benz Sprinter 311CDI kiper 2009

ЕУР

Објавени: дек. 24 03:52
Прегледи: 698
MERCEDES SPRINTER 311CDI KIPPER
POM KM.181.000
PROIZVEDEN 12/2008
SANDUK 3.60m
KIPPER
OPREMA; ,SERVO,ABS,CENTRALNA BRAVAMAGLENKI,ELEKTRIKA NA STAKLA,,,,,,,

PLATENI DAVACKI DO REG.
CENA:12500 + DDV

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации