Објавени: јан. 15 2020 01:16

Prevoz na patnici

ЕУР

Објавени: јан. 15 01:16
Прегледи: 1
PREVOZ NA PATNICI..
Za site vasi potrebi za prevoz na patnici vo drzavata i cela Evropa, IZNAJMUVANJE na Avtobusi i Minubusi so razlicen broj na sedista:
- Avtobus MAN R08 (60 sedista+sofer) 2005 god.
- Minibus Mercedes Sprinter (21 sediste+sofer) 2019god. Lux verzija.
- Minibus OPEL Vivaro (8 sedista+sofer) 2007god.
Vozilata poseduvaat licenci za Vnatresen i Megunaroden prevoz na patnici..
Info za ceni ili rezervacii na:
info@mediteran.mk ili na 070/210-219
MediteraN - Travel DOOEL
www.mediteran.mk
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации