Македонски | Shqip | English |

FIAT Ducato 2.3 multijet 8+1

Се продава од: stojce 27 јан. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 200 ЕУР

Локација: Македонска Каменица, Кочани
Возила : Патнички возила
Prodavam patnicko kombe 8+1 sedista so klima I 6 brzini.
godina na proizvotstvo:2008
Kilometri:160 000
Нема посетени огласи
Кон почеток