Македонски | Shqip | English |

VW TRANSPORTER T5 2.5tdi avtomatik

Се продава од: Domino Line / Alpar Turizam 27 јан. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Возила : Патнички возила
Prodavam odlicno kombe so 8+1 sedista. 2004godina donesen od Germanija pred 3godini. so pominati 327.000km. Kombeto e so remontuvan motor vo Istanbul. Novo turbo,smeneti site amortizeri. Smenet menjac. Novi zimski gumi + letni gumi. Kombeto se koristi za potrebi na firmata Kumanovo-Katlanovo. Registrirano e do 17.01.2016.
Нема посетени огласи
Кон почеток