Објавени: авг. 23 2015 04:36

Minibus Mercedes donesen od Norveska

ЕУР

Објавени: авг. 23 04:36
Прегледи: 153
SE PRODAVA MINI-AVTOBUS MERCEDES, KAKO NOV, DIZEL, SO KLIMA, UVEZEN OD NORVEŠKA, NEOCARINET, DVA KLUCEVA, NOVI LETNI I ZIMSKI GUMI.
SITE PODATOCI MOZAT DA SE VIDAT VO PRILOZENITE SLIKI.

CENATA 28,000.00 €.

Viber: 0047 94 254 410
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации