Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMBE ASIA -97 MENUVAM

1 500 ЕУР

Се продава од: zoran 13 јун. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
KOMBETO E 97 GOD BELA BOJA VO ISPRAVNA SOSTOJBA REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2011 SO SEDUM SEDISTA ZAVEDENO VO SOBRAKAJNA TOVARNO TROSI BENZIN 500 DEN 100 KM
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации