Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 208 patnicko

Се продава од: mercedes benz 208 12 дек. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
prodavam mercedes benz 208 patnicko 8+1.. KOMBETO E REGISTRIRANO DO 21.09.2016.SO CETIRI NOVI ZIMSKI GUMI I AKUMULATOR...KOMBETO E SERVISIRANO SMENETA MU E KOMPLET PREDNICA I E VO ODLICNA SOSTOJBA ...
mercedes benz 208
072663216
Leaflet
Кон почеток