Оглас од претпријатие Објавени: јун. 15 2022 09:24

VW Tранспортер 2.5tdi 07

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 15 09:24
Прегледи: 1054
VW TRANSPORTER 2.5TDI
POM KM;216.000
GODNA PROIZV.. 10/2006
PLATENI DAVACKI DO REG.
EXTRA SOCUVANe.
CENA 6000+ddv

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации