Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ATEGO MOTORI 4 i 6 cilindri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ZAÇE TRANSPORT Денес 00:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

44 Огласи во продавницата

POLU PRİKOLKA BERGER 5 999 EUR
DELOVI ZA MAN TGA I SCANIA 0 MKD
VITLO ZA NA DIGALKA 0 MKD
MANITOU MC 50 PC 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
MOTORI ZA ATEGO 180 KS 4 CILINDRI I 280 KS 6 CILINDRI UVEZENI OD GERMANJA IMAME I DRUGI DELOVI ZA ATEGO 4 CILINDRI MOTOR NA DELOVI DEKLA RADILICA I DRUGO
ZAÇE TRANSPORT
38970304271
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

44 Огласи во продавницата
TRETO SEDISTE ATEGO I MAN L 2000 0 MKD
ATEGO 1823 DELOVİ 0 MKD
IVECO 75 160 FURGON 0 MKD
KORPI 0 MKD
Кон почеток