Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Atego 4 i 6 cilindri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 25 ноем. 23:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата

TRETO SEDISTE ATEGO I MAN L 2000 0 МКД
Mercedes- Benz 818 CISTERNA ALUMINSKA 0 МКД
GUMİ 315 60 22.5 0 МКД
Sandak Meiller Kipper 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
motori za atego 180 ks 4 cilindri i 280 ks 6 cilindri uvezeni od germanja imame i drugi delovi za atego 4 cilindri motor na delovi dekla radilica i drugo
ZAÇE TRANSPORT
 
38970304271
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата
SANDAK ZA 4 OSOVINEC 0 МКД
DELOVI ZA MAN TGA I SCANIA 0 МКД
Sandak Meiller Kipper 0 МКД
MERCEDES ATEGO 815 FURGON 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации