Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Perkins turbo motor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 20 ноем. 08:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата

Furgon 7.20m 0 MKD
Mercedes Atego 18-28 0 MKD
Sanduk za kamion 0 MKD
Mercedes Atego 18-28 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
motorot e vo odlicna sostojba kako nov
4 cilindri so turbo motoro e 1997 god proizveden i izvaden e od metacka ima 1700 rabotni saati
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz 18-24 V6 0 MKD
Liebherr 900 0 MKD
Mercedes Actros 25-43 0 MKD
Mercedes-Benz 16-22 0 MKD
Кон почеток