Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ZIMSKI GUMI TRACMAX ZA KOMBI MEGA AKCIJA

2 690 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 15 дек. 21:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

AKCIJA ČELIČNI BANDAZI ZA ZIMSKI GUMI 14" 15" 16" 35 EUR
DIZEL AGREGAT 6KW ZATVOREN TIP AGRINA 6GF-LDE 49 550 MKD
AKCIJA NOVI GUMI DAVANTI ZA TERENSKI VOZILA A/T 0 MKD
 NOVO: GUMI ROADX 225/35R19 - 62€ & 255/30R19 - 80€ 62 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
❄️🏔 ■ ZIMSKI GUMI TRACMAX ZA KOMBI ■ 185R14C - 2.690 DENARI ■ 205/70R15C - 3.430 DENARI ■ 195/60R16C - 3.290 DENARI ■ 175/75R16C - 3.220 DENARI ■ 225/75R16C - 4.960 DENARI ■ TOP KVALITET ■ MONTAŽA VO SKOPJE ■ ISPORAKA DO DOMAŠNA ADRESA = GRATIS ■ TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
SET 4 ALU FELNI 17" BMW SERIJA 5 E34 E39 E60 E61 500 EUR
SET 4 ZIMSKI GUMI 225/45R17 WINDFORCE 10 860 MKD
SET 4 NOVI LETNI GUMI TRIANGLE 305/35R24 499 EUR
GUMI TAURUS ZA SUV VOZILA M+S (ALL SEASON) 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации