Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AdBlue emulatori i eliminacija na AdBlue sistemi

60 ЕУР

Се продава од: xxx 28 јул. 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Vrsime eliminacija na AdBlue sistemi na site vidovi na kamioni, DAF, MAN, IVECO, VOLVO .......
Voedno vrsime prodazba na emulatori za isklucuvanje na AdBlue sistemot.
Cena od 60 do 300 evra vo zavisnost od modelot.
Poveke info 070322883
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации