Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Delovi od tovarni motorni vozila

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Сале-Комерц ДОО Денес 09:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Породавам делови од товарни моторни возила (палетарници) и останато (алуминиумски цефки за наводнување).
Сале-Комерц ДОО
Продажба на штрафовска роба
Посетете ја нашата продавница
Тимо Тренчев бр.20 Прикажи на мапата
070247096
Сале-Комерц ДОО
070247096
Leaflet
Сале-Комерц ДОО

Сале-Комерц ДОО

2 Огласи во продавницата
Komplet delovi od Hyundai H1 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации