Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Starter motor v8 scania nov

150 ЕУР

Се продава од: Sasho Dimitrovski 27 окт. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Se prodava nov starter od scania v8 motor 480 . Cena 150eur
Sasho Dimitrovski
076719860
Leaflet
Кон почеток