Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hidraulicna pumpa

Се продава од: Vlado 23 фев. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
НШ32У-3-Л
16МПа 40 1/с 68 л/мин
http://tau-rus.com/nasos_NSH32
Кон почеток