Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hiab 1165 --- 6 tona

4 999 ЕУР

Се продава од: Shemi 04 мај 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Hiab 1165 kreva 6 tona so dve hidraulicni izlezi plua dve mehanicki, se pushtuva 12.5 metra
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации